2 maja 2017 - dzień wolny

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 02 maja 2017 roku firma ZBM Inwestor Zastępczy S.A. będzie nieczynna.

 
Umowa z Miastem Stołecznym Warszawa

W dniu 29.11.2016 r. w Warszawie została zawarta umowa pomiędzy Miastem Stołecznym Warszawa – Zarządem Miejskich Inwestycji Drogowych a firmą ZBM Inwestor Zastępczy S.A. na „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami związanymi z realizacją zadania inwestycyjnego pn. budowa ul. Nowolazurowej na odcinku od Al. Jerozolimskich do Trasy AK, w tym: zadanie C. odcinek od ul. Sterniczej do ul. Górczewskiej.

 
Umowa z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji

W dniu 18.08.2016 r. w Warszawie została zawarta umowa pomiędzy Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. a firmą ZBM Inwestor Zastępczy S.A. na „Zadanie VI.1.6 Inżynier dla Zadania I.2.11 Budowa kanalizacji w ul. Sęczkowej”.

 
Umowa ze Skarbem Państwa – GDDKiA

W dniu 9.09.2016 r. w Warszawie została zawarta umowa pomiędzy Skarbem Państwa – Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad reprezentowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie a firmą ZBM Inwestor Zastępczy S.A.  na Kontynuację zarządzania Projektem – „Budowa drogi ekspresowej S8 – Trasa Armii Krajowej od węzła Konotopa do węzła Prymasa Tysiąclecia”.

 
Umowa z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji

W dniu 21.07.2016 r. w Warszawie została zawarta umowa pomiędzy Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. a firmą ZBM Inwestor Zastępczy S.A. na „Zadanie VI.1.21 Inżynier dla Zadania – Modernizacja części pompowej SPK „Bernardyńska”.

 
Umowa z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji

W dniu 21.06.2016 r. w Warszawie została zawarta umowa pomiędzy Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. a firmą ZBM Inwestor Zastępczy S.A. na „Inżyniera dla Zadania pn. „Budowa kanalizacji ściekowej w ul. Ostródzkiej odc. Wierzbiny – Hemara Dn 0,4 L 1075,5 m wraz z odcinkami sieci DN 0,16/0,2 L 238,4 m w Dzielnicy Białołęka”

 
«PoczątekPoprzednia12345NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 5