O nas

Kluczem sukcesu ZBM Inwestor Zastępczy S.A. jest stała kadra inżynierska o najwyższych kwalifikacjach z wieloletnim doświadczeniem, ale również specjaliści w dziedzinie organizacyjno-prawnej.

Dbamy o jakość i bezpieczeństwo naszej pracy – posiadamy Certyfikaty Systemów Jakości PN-EN ISO 9001, PN-EN ISO 14001, ISO 18001, OHSAS 18001, a także tworzymy najkorzystniejsze warunki do rozwoju naszych pracowników.

Działamy profesjonalnie, aktywnie, jesteśmy zorientowani na pomyślne realizacje inwestycji i rozwiązywanie problemów.

Za pośrednictwem tej strony, przedstawiamy, wybrane inwestycje licząc, że spotka się to z zainteresowaniem z Państwa strony – Inwestorów, którzy poszukują wiarygodnej i doświadczonej firmy przy realizacji projektów w branży budowlanej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Łukasz Ławniczak
Prezes Zarządu
ZBM Inwestor Zastępczy SA

Zarząd

Łukasz Ławniczak
Prezes Zarządu

>

Tomasz Szepietowski

Członek Zarządu

>

Certyfikaty i nagrody

Dyplom Honorowy w konkursie Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej – „Dzieło Mostowe Roku 2015”,

Laureat Firma – Kreator Budownictwa 2015

Nagroda Ministra za zajęcie I miejsca w kategorii „Technologie i Usługi” za kompleksowe i nowoczesne usługi w zakresie zarządzania i nadzoru nad budową dróg w roku 2010.

Nagroda Ministra Infrastruktury za najlepszą ofertę w kategorii „Drogi” w roku 2008.

Mazowiecka Firma Roku 2005 – III miejsce w kategorii „Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa”

Dyplom Honorowy w konkursie Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej – „Dzieło Mostowe Roku 2001”,

Polityka jakości

ZBM Inwestor Zastępczy S.A dążąc do spełnienia potrzeb i oczekiwań naszych klientów w zakresie prowadzonej działalności, dba o wysoki poziom jakości oferowanej usługi oraz o wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny pracy, jednocześnie doceniając znaczenie zagadnień ochrony środowiska. ZBM ciągle doskonali jakość swoich usług i system zarządzania.

Kariera

Zatrudniamy specjalistów w zakresie budownictwa drogowego, mostowego, kubaturowego, kolejowego, energetycznego, ochrony środowiska, inżynierii sanitarnej a także specjalistów w dziedzinie rozliczeń finansowych i roszczeń. Firma bierze udział w realizacji wielu prestiżowych kontraktów. Istotne jest zaangażowanie naszych pracowników. Pracują dla nas najlepsi w branży specjaliści, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami. Kładziemy duży nacisk na uczenie się od siebie nawzajem oraz wymianę wiedzy i doświadczeń w trakcie współpracy przy realizacji projektów.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a stanowiskiem inżynierskim w naszej firmie pamiętaj, żeby wymienić i krótko opisać w załączonym CV – kontrakty przy których miałeś/aś okazję pracować. Ważna jest również mobilność i otwartość na pracę w delegacji ze względu na to, że prowadzimy budowy na terenie całej Polski.

rekrutacja@zbm.com.pl
Ania,
Główny Specjalista
ds. Personalnych i Ekonomicznych

ZMIANA ADRESU SIEDZIBY SPÓŁKI
Na przełomie marca i kwietnia spółka ZBM Inwestor Zastępczy S.A. zmieniła siedzibę spółki.

Adres nowego biura to

ZBM Inwestor Zastępczy S.A.

ul. Cybernetyki 19B

02-677 Warszawa

Tymczasowy telefon sekretariatu (22) 651 06 50